preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Bogoslav Šulek" Slavonski Brod

Login

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 1. 2010.

Ukupno: 265656
Ovaj mjesec: 2550
Danas: 61
CARNet
carnet.hr
24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

Anketa (mala)
Sviđa li vam se novi izgled naše školske stranice?



KAD ZVONO ZVONI!

            

1. 7.30 - 8.15
2. 8.20 - 9.05
3. 9.20 - 10.05
4. 10.10 - 10.55
5. 11.00 - 11.45
6. 11.50 - 12.35
7./0. 12.40 - 13.25
1. 13.30 - 14.15
2. 14.20 - 15.05
3. 15.20 - 16.05
4. 16.10- 16.55
5. 17.00 - 17.45
6. 17.50 - 18.35

 

Portal za škole
Skole.hr
19.10.2018. 08:27
Javni poziv polaznicima prvih razreda srednjih škola pripadnicima romske nacionalne manjine za stipendiju Ministarstva znanosti i obrazovanja za školsku godinu 2018./2019.
Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisuje Javni poziv polaznicima prvih razreda srednjih škola pripadnicima romske nacionalne manjine za stipendiju Ministarstva znanosti i obrazovanja za školsku godinu 2018./2019.

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

vijesti
OBILJEŽAVANJE OLIMPIJSKOG DANA 2018.
JASNA VUJIĆ / datum: 13. 9. 2018. 05:38

Olimpijski dan je obilježen natjecanjima 5-ih i 6-ih razreda u štafetnom trčanju te otvorenim turnirima u odbojci i nogometu od petog do 8 razreda.

Rezultati 

ŠTAFETNO TRČANJE PETIH RAZREDA - u natjecanju je sudjelovalo 9 ekipa, ekipu je činilo po 8 trkača i trkačica. 

I. PUŽEVI  (5a)

II. TIGROVI (5c)

III. BRZI (5a)

IV. Gepardi, Munje, Cedevuta, Žestoki, Vatreni, Leopardi

ŠTAFETNO TRČANJE ŠESTIH RAZREDA - u natjecanju je sudjelovalo 7 ekipa, ekipu je činilo po 8 trkača i trkačica. 

I. SPARTANCI  (6A)

II. KAKTUSI (6B)

III. LIVADA (6C)

IV. Brzi, Vatreni, Bekavci, Munjeviti

Natjecanja pripremili i proveli predavači TZK, razrednici i učenici.


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju